نهمین فایل رادیو مذاکره

فردا (چهارشنبه) صبح میتوانید نهمین فایل رادیو مذاکره را از این سایت دانلود کنید. در نهمین فایل، بر اساس پرسشهای دریافتی از شنوندگان، در باره «دروغ» بخث خواهد شد.

اگر فایل همایش انتخاب را هنوز دانلود نکرده اید، آن را از اینجا دانلود کنید.

پی نوشت: این فایل قرار بود امروز منتشر شود. اما سوالهای جدیدی برای من ایمیل شد که احساس کردم در همان موضوع میگنجند. تصمیم گرفتم فایل را اصلاح و سپس آپلود کنم. در فایل جدید پاسخ به سوالات زیر را خواهید شنید:

م.ر (خانم – ۲۸ ساله – تبریز): من دو سال است که ازدواج کرده ام. همسرم به من خیانت میکند ولی هر وقت از او راجع به رابطه مان میپرسم میگوید همه چیز در این رابطه خوب است و من را دوست دارد. چگونه با او مذاکره کنم؟

(راستش این سوال رو بیشتر باید مشاورهای خانواده جواب بدهند اما من هم به عنوان مذاکره کننده توصیه هایی دارم که در رادیو مذاکره مطرح میکنم)

م.ح (مرد – سن ؟ – شهر ؟): من در یک شرکت خصوصی کار میکنم. مدیر ما همین چند روز پیش ماشین خود را عوض کرده و یک ماشین گرانقیمت خریده. اما حقوق ما دو ماه است پرداخت نشده. هر وقت با او صحبت میکنم میگوید که وضع مالی شرکت خیلی خراب است. نمیدانم چگونه با او برخورد کنم.

س.ج (زن – ۲۲ ساله – تهران): در مصاحبه های استخدامی تا چه حد دروغ گفتن مجاز است؟ میتوانم بگویم که پیشنهادهای خیلی خوب دارم؟ آیا واقعاً باید رزومه را صادقانه تنظیم کرد؟ چه توصیه هایی برای مصاحبه استخدامی دارید؟

لینک بایگانی رادیو مذاکره9 نظر بر روی پست “نهمین فایل رادیو مذاکره

 • هومن کلبادی گفت:

  با سلام به همگی
  فایل ۹ رادیو مذاکره ، دغدغۀ خود من بود و دربارۀ دروغ در مذاکره به خصوص نحوۀ برخورد با یک دروغگو در مذاکره . امیدوارم در آینده بیشتر درمورد مقولۀ دروغ گویی و ریشه یابیِ علت هایِ اون مطالبی رو با ما به اشتراک بگذارید .
  ارادتمند و به امید دیدار در ۶/۶

  • هومن کلبادی گفت:

   دوست مخالفم سلام
   می دونم هرجا اسم من رو در دیدگا ه ها میبینی ، سریعاً برای اعمالِ نظرت میای . جداً به پشتکارت حسودیم میشه و مطمئنم برای دیدنِ من هم شده ، ۶ شهریور میای سمینار . منم ندیده بهت علاقه مند شدم و برای دیدنت لحظه شماری می کنم . از تیم پشتیبانی هم عذر می خوام که این کامنت هام رو مجبورن بخونن و تایید کنن . البته به جز قسمت معذرت خواهی ، بقیۀ کامنت با توجه به موضوعِ فایل ۹ رادیو مذاکره نوشته شده بود
   ارادتمند و به امید دیدار در ۶/۶

 • حامد گفت:

  سلام محمدرضا جان
  ما همچنان منتظر پستتون راجه به یادگرفتن زبان جدید هستیم هستیم …ممنون

 • حدیث گفت:

  سلام
  اول از همه مرسی از همه چیز
  سوال سومی که اینجا ذکر کردید یک سال دغدغه منه. من الان یک ساله دنبال کار هستم جاهای خیلی زیادی هم واسه مصاحبه رفتم، همه جوره هم رفتار کردم ولی به نتیجه نرسیدم.
  بی صبرانه مشتاق این فایلم

 • نازنین گفت:

  میشه ساعت رادیو مذاکره را بگید؟
  من شرمنده ام ولی نمی دونم و خیلی دوست دارم گوش کنم.

  • shabanali گفت:

   نازنین جان. فکر کنم فایل هفتم صوتی رو فرصت نکردی گوش بدی. ما تصمیم گرفتیم فایلهای صوتی مذاکره رو به اسم «رادیو مذاکره» ارائه بدیم (با توجه به برنامه های بلندمدتی که برای این کار داریم)
   فایل صوتی جدید هم فردا آپلود میشه (در واقع نهمین فایل)

 • سارا.ر گفت:

  سلام، بحث خیلی خوبیه، من شدیدا از دروغ متنفرم تا اونجایی که امکان داره دروغ نمیگم چون بلد نیستم نقش بازی کنم. به نظرم یه عده موقع دروغ چهرشون کاملا مشخصه و خودشون خودشون و لو میدن یه عده هم هستن که خوب بلدن با دروغ طرف مقابلشون و خام کنن. میدونم سوالم کلیه اما چطور میشه با مذاکره به دروغ طرف مقابل پی برد؟
  خیلی ممنونم از اینکه قبل از آماده کردن رادیو موضوع و عنوان کردید.
  پاییزتون پرخاطره

 • مهین گفت:

  امروز(سه شنبه ) ظهر ما همچنان منتظریم