بازی نابرابر…

این کاریکاتور زیبا رو Yuri Kosobukin از کشور اوکراین ترسیم کرده است.رادیو مـذاکـره کارگاه افزایش عزت نفس کارآفرینی
مـذاکره تجاری یادگیری زبان انگلیسـی دوره MBA
روانشناسی پول کارگاه مهارت کار تیمی مدل ذهنی
استراتژی محتوا افعال پرکاربرد انگلیسی زبان بدن
+34
  


9 نظر بر روی پست “بازی نابرابر…

 • رسول محمودی می‌گه:

  این دو دارند شطرنج بازی میکنند، ممکن است هر دو طرف ببرد یا ببازد موضوع این است که در حین بازی چه دیالوگی میشود و بعد از پایان بازی چه رفتاری؟
  فرد نظامی در حین بازی با قدرت صحبت میکند و حرفهایش مورد تایید مریدانش است و همه حرفهای فرد نظامی در نکوهش مرد شخصی و همفکرانش هست، ولی مرد شخصی به آرامی سخنانی از جنس همزیستی و دوستی میگوید و همفکرانش هم به راحتی نمیتوانند حرفهایش را تایید کنند چون فرد نظامی قدرت زیادی دارد و حرفی که بوی تمجید او ندهد را فتنه میپندارد و سرکوب میکند.
  در پایان بازی اگر فرد نظامی برنده شود آن روز به عنوان ایام… ثبت میشود و هر سال گرامی داشته میشود و اگر مرد شخصی برنده شود مقدمه فراموشی آنروز از ذهن مردم کلید میخورد و مرد نظامی عصبانی تر میشود و مرد شخصی و همفکرانش را نکوهش بسیار میکند.

  Thumb up 3

 • ناشناس می‌گه:

  شاید بازی نابرابر انتخابات است. مهره های صلح طلب بخشی از مهره های هستند که امروز محصور شده اند. بعضی در پارک معروف شمال شهر آب خنک میخورند و بعضی روی صندلیهای خالی مانده ی اساتید و دانشجوهای مدیریت. بعضی هم البته کمی آنطرف تر شخصیتاً تر.و.ر! شدند، اینطور که از تصویر پیداست این بعضی های آخری احتمالا مهره ی وزیر و عامل پادشاه بوده اند. این فقط برداشت آزادی بود از کاریکاتور اکراینی

  Thumb up 0

 • بهنام می‌گه:

  بازنده اصلی نظامیه هست.
  چون فکر آینده رو نکرده

  Thumb up 0

 • محمد دیهیمی می‌گه:

  سلام
  میشه اینجوری نگاه کرد:
  اون آقای ظاهرا مرتب و منظم و کت شلواری مهره های اسیر شده طرف مقابل رو هم برای روز مبادا نگه میداره ؛ شاید از اونا بتونه به نفع خودش استفاده کنه ( برای همین هم روی یه پارچه نگهشون میداره ؛ و لی این آقای یونیفورم پوش که فقط (( بله -قربان )) گفتن رو یادگرفته هیچ اقدامی برای استفاده احتمالی و مجدد از نیروهای اسیر شده رو نمیکنه .

  یه جورایی مثل کاری که با بچه های عزیز ما داره انجام میشه :
  تو کشور خودمون فراری میدن تا کشورهای دیگه با در باغ سبزهایی که نشون میدن ؛ حاصل چندین سال زحمت معلما و استادای این کشور رو برای خودشون ببرن . صد البته فکر میکنم مقصر اصلی هم مدیریت بسیار ضعیف سرمایه های انسانس این مملکته .

  Thumb up 0

 • پرويز می‌گه:

  برد یا باخت مسئله نیست، در واقع تفک و انگیزه است که شراسط بازی رو معلوم می کنه.

  Thumb up 0

 • Amir می‌گه:

  از بازی نابرابر متنفرم و بارها و بارها سر این قضیه باختم اگه بخوام مثال بزنم که دوستان متوجه بشن کنکور مثال خوبیه یکی پول داره میره کلاس یکی نداره نمیره و جفتشون تو یک دانشگاه قبول می شن آیا هر دو تلاش برابر کردن!؟

  Thumb up 0

 • دل آرام می‌گه:

  نکته اش را نگرفتم. میشه توضیح بدید

  Thumb up 0

 • رضا می‌گه:

  من فک میکنم این اقایی که مهره هارو تو پادگان میندازه اینا شبیه سیاست مداران شرقی هستند که بعد از دست دادن مقام اینطوری میشن و چیزی ازشون باقی نمیمونه..البته فکر میکنم..میشه خودتون توضیح بدی ؟….

  Thumb up 0

 • پاسخ دهید (مختص دوستان متممی با بیش از 150 امتیاز)

  لینک دریافت کد فعال

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *