سمینار پیامها در مذاکره هم تمام شد

تمبر اختصاصی دکتر مسعود حیدریسمینار پیامها در مذاکره، که حدود سه ماه، قسمت عمده‌ای از فعالیت‌های گروه ما را به خودش اختصاص داده بود به پایان رسید. حدود یک سال بود که به برگزاری مراسمی برای نکوداشت شش دهه تلاش دکتر مسعود حیدری، برای توسعه و ترویج دانش مذاکره در ایران فکر می‌کردیم. برای ایشان برنامه‌های قدردانی زیادی برگزار شده. اما متاسفانه مانند بسیاری از فضاهای مشابه در کشورمان، عمدتاً کوشیده‌اند از اعتبار ایشان و سایر بزرگان برای بازاریابی خدمات خود استفاده کنند.

بالاخره تصمیم گرفتیم، سمینار سالانه‌ی خودمان را برگزار کنیم و به هیچ کس هم نگوییم که دکتر حیدری خواهند آمد و سپس در روز سمینار برای ایشان مراسم نکوداشت برگزار کنیم.

این بود که کمتر از یک هفته قبل از شروع سمینار، کسانی که ثبت نام کرده بودند از طریق ایمیل مطلع شدند که ایشان در برنامه حضور دارند.

سمینار سه بخش اصلی آموزشی داشت که بخش اول آن، به قدردانی از زحمات دکتر حیدری اختصاص داده شده و از تمبر اختصاصی ایشان،‌ رونمایی شد.

ایشان همچنین در شروع سمینار، ضمن مروری بر مفاهیم پایه‌ای مذاکره، از وضعیتی که امروز در مذاکرات بین‌المللی کشور وجود دارد ابراز رضایت نموده و گفتند که امروز، به آینده خوش‌بین‌تر از همیشه هستم.

برای من، سمینار پس از پایان تقدیر از ایشان، عملاً تمام شد و آرزویی که مدتها با خودم به آن فکر می‌کردم عملی شد. اگر چه، برنامه‌ی رسمی و ظاهری سمینار پنج ساعت دیگر هم ادامه پیدا کرد.

خوشحالی مهم دیگر این بود که بسیاری از دوستان خوبم را که همیشه در فضای مجازی می‌دیدم، در دنیای واقعی هم دیدم.

باید از همه‌ی کسانی که لطف کردند و آمدند تشکر کنم و آرزو کنم که این «مهمانی بزرگ آموزشی خانوادگی»، برای آنها هم دوست‌داشتنی بوده باشد.

———————————————-

پی نوشت: اگر شادی و سمیه عزیز نبودند، نه این سایت، نه این سمینار و نه همه‌ی این دوستی‌ها و ارتباطات نبود. به اونها مدیونم. همین.

همینطور ممنونم از نرگس رحمانی و سعید هاشمی که مثل اعضای خانواده‌ی من می‌مونند و لحظه‌ای ما رو تنها نگذاشتند.

و مسعود اصلانی فرد و مهرداد شرافت و ماندانا کافی و علی حکیمی که «همکار» نبودند، دوستان خوبی بودند که «همکاری صمیمانه» داشتند.

علیرضا نخجوانی که اسلایدها را ساخت و پویا شفیعی که مثال‌ها را یافت و …

و بقیه‌ی بچه‌هایی که شمارش نامشان فضا و زمان زیادی می‌خواهد.

 

فایلهای صوتی مذاکره آموزش زبان انگلیسی آموزش ارتباطات و مذاکره خودشناسی

آموزش مدیریت کسب و کار (MBA) کارآفرینی کسب و کار دیجیتال

ویژگی‌های انسان تحصیل‌کرده آموزش حرفه‌ای‌گری در محیط کار226 نظر بر روی پست “سمینار پیامها در مذاکره هم تمام شد

 • منصور گفت:

  با سلام خدمت محمد رضای عزيز و همه دوستان عزيز
  بسیازر تلاش کردم در سمينار شرکت کنم متاسفانه بعلت گرفتاری ها و بعد مسافت موفق نشدم. امید دارم با تکرار يک فرصت مناسب توفيق ديدن دوستان عزيز و استفاده از دانش بزگواران فراهم گردد. در صورت امکان فايل صوتی، متنی و يا فيلم سمينار برای فروش و استفاده مشتاقان فراهم گردد.
  برای همه شما شادی و آرامش واقعی آرزومندم

 • میثم گفت:

  محمدرضا
  نمیشه یا برای همه یا برای کسایی که در همایش بودند فایل صوتی ضبط شده همایش رو بگذارید؟

 • هومن کلبادی گفت:

  سلام به شادی جان و سمیه جان عزیز
  می خواستم یک خواهشی بکنم . اگر ممکنه ، عنوانِ این مطلب رو تغییر بدین . سمینار پیامها در مذاکره یا ۶/۶ تمامم شدنی نیست و شروعی برای یک حرکتِ گروهی و تیمیِ تازه هست 🙂

 • مریم گفت:

  سلام
  علیرغم میل باطنیم نتوانستم در همایش شرکت کنم آن هم بدلیل هزینه ی بالای شرکت در همایش.
  اما میگن جلوی ضرر رو از هرجا بگیری منفعته ! حالا که سمینار برگزار شد لااقل فایل های اطلاعاتی اون رو در سایت بگذارید و خبررسانی کنید تا ما هم بی نصیب نمونیم.
  ممنونم
  خدا قوت

 • مجتبی رفیعی گفت:

  با سلام
  ایام همیشه به کام
  از اقای شعبانعلی سئوالی داشتم امیدوارم به سوال بنده را جواب بدهند.
  الان چند ماهی است که به دنبال انجام طرحی هستم اما تا اکنون نتوانسته ام یک قدم هم به سمت آن بر دارم. داشتم داخل سایت جستجو میکردم که به کلمه استراتژی برخورد کردم . لطف میکنید یک کتاب جامع در مورد استراتژی برای من معرفی کنید. شاید گره از کارم باز کند. با سپاس از شما و همکارانتان

 • امیرحسین گفت:

  سلام،
  تقدیر خالصانه و صمیمانه از استاد حیدری و توضیح محمدرضای عزیز درباره چرایی بی سروصدا انجام شدن مراسم شایسته قدردانیه. امیدوارم این فرهنگ بین همه ما نهادینه بشه.
  فرصت نشد روز مراسم در مورد استاد حیدری مطلبی رو بنویسم. اگه بخوام خیلی خلاصه بگم دو ویژگی مثبت اندیشی و شور ونشاط ایشون واقعا مثال زدنیه، امیدوارم حالا حالاها سایشون بالاسر علاقمندان این حوزه باشه.
  در مورد سمینارهم بسیار ممنون. به نظر من به نسبت دو همایش قبلی حداقل در نحوه ارایه خیلی ساختاریافته تر بود. حس گسیختگی ذهنی که بعد همایش انتخاب داشتم تا مدتها با من بود. حتی بعد از گوش دادن به فایل صوتی بعد مراسم.
  از اینکه جمع زیادی از دوستان زمان زیادی زحمت کشیدن تا این همایش سالیانه بهتر، مفیدتر و اثربخشتر ارایه بشه ممنونم.
  سلامت، موفق و شاد باشید

 • فرشيد گفت:

  محمد رضا عزيز
  سلام
  خدمت در عرصه آموزش در اين كشور شايسته بزگ مرداني چون شما است . انسانهاي كه بي اغراق يك نيت داشتند و ان خدمت به خلق خدا از طريق ارائه و نشر اموخته هاي خود به ديگران. كه زكات علم نشر ان است ولي كامل تر ان به اهل آن . بسيار خرسندم كه گوشه اي از اين اهل را در مركز همايش هاي آدينه ديدم و احساس غرور كردم .
  سپاس و قدر داني از بزرگان حوزه تخصصي خود درسي بود براي بعضي ها كه خود را به خواب زده اند . قدر داني از همكاران خود كه تاحدودي با آنها اشنا هستم ستودني است و جالب ترين نكته از نظر من دعوت از گروه موسيقي بود كه با موضوع پيام هاي غير كلامي سعي در اثبات توانمندي خود داشتند و چه انالوژي زيباي با موضوع سمينار داشت .
  موفق پا برجا و سالم باشي تاهمواره از سلسله مقالات خواندني تو مستفيذ شويم.

 • sakineh گفت:

  سلام به استاد عشق و موفقیت
  خواستم من هم به عنوان یک شاگردتازه وارد این سایت که به تازگی با افکار و اندیشه های جنابعالی آشنا شدم و از آن بهره مند شدم ، از شما به خاطر برپایی همایش پر شور وصمیمی تان تشکر و قدر دانی کنم.
  هنگامی که شما با رفتار فروتنانه و محبت آمیزتان استادتان را همراهی می کردید واز زحماتشون به بهترین نحو ممکن قدر دانی مینمودید. فضا پر شده بود ازعطر دل انگیز عشق و مهر و سپاس، تا جایی که چندین بار نتوانستم جلوی قلیان احساسم را بگیرم و بی اختیار اشک از چشمانم جاری می شد.
  کم هستند افرادی که با روح بزرگ وحجیمی که دارند می توانند طوفان به پا کنند ، ویران کنند اندیشه هاو ذهنهای فرسوده ما را که سالها با آن زندگی میکردیم .حالا این توفیق نصیبمان شده تابا کمک شما بتوانیم ذهنی مدرن واصولی ، ازنو بسازیم وبه تبع آن خانواده وکشوری پیشرفته تر داشته باشیم.
  محمد رضای عزیز ! خوشحالم از اینکه پیش ماهستی ، ایران هستی، کم نیاوردی و ما راتنها نگذاشتی . خوشحالم ازاینکه باعث سر افرازی این مرز وبومی .
  در آخر خوشحالم که به آرزوت رسیدی و از استادت تقدیر کردی و خوشحالم از اینکه تو خوشحالی.
  با امید موفقیت هر چه بیشتر برای همگان

 • ساسان پیرزیاد گفت:

  سلام آقای شعبانعلی عزیز
  من یکبار صدای شما رو از رادیو اقتصاد شنیدم و همونجا سعی کردم اسمتون رو به خاطر بسپارم تا اینکه آقای سید سهیل عزیز استاد عزیزم لینک سمینار شما رو تو فیس بوک منتشر کرد ، منم بلافاصله ثبت نام کردم
  میخوای بدونی که چیه شما منو جذب کرد
  صدای صمیمی ، تند تند حرف زدن شما و اینکه اطلاعات رو نمی فروشید ، می بخشید و همین موضوع باعث فراوانی در اطلاعات خود شما میشه و زندگیتون برکت میگیره
  از سمینار راضی ام هر چند بیشتر شبیه گردهم آیی سالیانه بود ، اون حرکت موسیقی هم خیلی بی جا و غیر حرفه ای بود
  مردم برای اعمال انسانی شون میرن خیریه نمی آن سمینار (:

 • داریوش گفت:

  سلام، مهندس جان چهار تا عکس بذارید که ما هم وصف العیش نصف العیش بشیم. گذاشتن فایل ها هم که مزید امتنان است

 • مریم گفت:

  سلام آقای شعبانعلی
  بابت برگزاری سمینار واقعا خسته نباشید.
  من نمی دانستم باید این سوالم را کحا مطرح کنم برای همین اینجا می نویسم. من در سمینار شرکت کرده بودم ولی هنوز فایلی که وعده داده بودید تا شنبه به دستمان می رسد برای من ایمیل نشده است. آیا برای همه هنوز ایمیل نشده یا من دریافت نکرده ام؟

 • حسین گفت:

  سلام محمد رضا جان
  همایش خیلی عالی بود من پام دو روزه که مصدوم شده و تقریبا تمام پروژها مو لغو کردم تا حالم بهتر بشه ولی با تمام سختی بدنی که برام بود اومدم به سیمینار و لذتی که می خواستم بردم چون بوی سادگی و محبت میده حرفات ، برام راحت هضم میشه چون حرف دله و صادقانه قلبی که در نوک زبون قرار داره و در پس اندیشه این حرفها پیام مذاکره حرف عشق و راه زندگی و انسانیت و تعامل هستش هر کسی می تونه اونو بفهمه من اومدم که یکی به من اونو ها رو یاداوری کنه که برای اینکه ایران سرای خوبان شود باید همچنان ادامه داد نه با حرف بلکه با عمل برای من که ظاهرا اینطوریه مهم اینه که در این شش ساعت مسرور شدم چه بسا آدم با شراب و … به حال پایدار نرسد . پرسنل های بسیار خوبی داشتید حواسشون به همه چیز بود مخصوصا یکی از خانمها که من توان حرکت برام سخت بود برایم در زمان استراحت کیک و کافی اورد و زمان رفتن برایم ماشین گرفت به شما تبریک میگم بخاطر همچین همکارهایی باز هم از شما و همکارانتون سپاسگذارم گل پسر سبز باشید و بمانید و پایدار دوست دار شما
  حسین ملال تبار

 • مرتضی گفت:

  سلام دوستان
  منم تو همایش بودم کاشکی میومدم همتونو میدیدم. من ردیف ۲۰ نشسته بودم اتفاقا کنارم چهره آشنا ندیدم. البته چند ردیف جلوتر دوستان رو دیدم راستشو بگم تنبلی کردم بیام. ایشالا سری بعد ببینمتون.
  بچه ها یه اتفاق قشنگ برام افتاد اینکه حدود ۱ دقیقه یا شاید ۳۰ ثانیه پیش دکتر حیدری بودم. چند تا جمله خیلی ساده گفت که فکر کنم تا ابد تو خاطرم میمونه. واقعاً محبتش رو با تمام جونم حس کردم. یاد اون جمله از یه استاد قدیمی ام افتادم که میگفت آدما تشنه محبتن.

 • Ali گفت:

  سلام
  ببخشید کسی میدونه چرا برای ثبت نام سمینار شیراز از ۱شهریور به بعد باید ۵۰تومن اضافه تر پرداخت بشه؟؟؟
  شاید افراد به دلیل این که برنامه شون مشخص بشه و ببینن میتونن مرخصی بگیرن یا نه ، (مثل من)مجبور بودن تا امروز که اول هفته هست صبر کنن.
  حالا تکلیف ما که با همون مبلغ ثبت نام کردیم و الان دیدیم این موضوع رو چیه؟

  • Ali گفت:

   سلام
   ببخشید به زحمت افتادید. امروز خودم زنگ زدم و پرسیدم فرمودند ما مینویسیم ولی هیچوقت این پولو نمیگیریم مگر در مورد کسانی که در روز آخر و در آخرین ساعات ثبت نام میکنن.
   البته خانم محترمی که با من صحبت کردن، خیلی مهربان و با حوصله و مودب پاسخم رو دادند و من دیگه نپرسیدم پس چرا نوشتید از اول شهریور و یا این که اگر کسی با دیدن این مطلب الان ثبت نام کنه که همون مبلغ بالاتر رو داده ، مگه بهش برمیگردونن؟؟؟…
   بگذریم.
   البته معتقدم که قدر حضور و فرمایشات استاد عزیز از اینها خیلی خیلی بیشتره ، اما بهرحال به نظرم کمی نامناسب اومد. البته این نظر شخصی هست.
   بهرحال ببخشید و خیلی خوشحالم که ما هم میتونیم اینجا در خدمت محمدرضا (استاد گرانقدر) و تیم پرتلاشش باشیم.
   به امید دیدار

 • حامد نوروزی گفت:

  سلام
  قبل از هر چیزی از خانم قلی پور بابت بردباری و لطفشون و از خانم تاج الدینی به خاطر زحماتشون تشکر میکنم,
  بعد بابت این سمینار از تموم آدمایی که توش شرکت کردن ممنونم…
  تو اداره ای کار میکنم که ادما اونجا کمتر از روزی یه ساعت کار میکنن، تازه استخدام شدم خیلی نگران فسیل شدن و تبدیل شدن به یه کارمند بی انگیزه بودم، اما به لطف زحمات شما الان فارغ از کار دنبال حرفای شمام…

  راستی یه سوال:
  من هنوز فایل های پاورپوینت و بقیه فایل ها برام ارسال نشده, میخواستم بپرسم هنوز ارسال نکردین یا به ایمیل من نیومده هنوز؟

  بازم مرسی

 • علی گفت:

  سلام اقای شعبانعلی درصورت امکان فایل صوتی این همایش را برای فروش ارایه کنید.متاسفانه اینجانب به علت عدم امکان داشتن شرایط مالی نتوانستم در همایش شرکت کنم.ولی امیدوارم فایل صوتی را بتوانم تهیه کنم و از ان استفاده کنم.من فایل های صوتی شما رادر خصوص مذاکره که در سایت قرارمی دهید راچندین بار گوش کرده ام و همه انها را نوشته ام.
  ممنون

 • مهدی گفت:

  بسیار استفاده کردم.اما کل سمینار یه طرف،اون یه جمله ای که در مورد مورچه ها و مستضعفین گفتی ، یه طرف!هنوز دارم می خندم.

 • دیدگاهتان را بنویسید (مختص دوستان متممی با بیش از ۱۵۰ امتیاز)


  لینک دریافت کد فعال

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  yeni bahis siteleri 2022 bahis siteleri betebet
  What Does Booter & Stresser Mean What is an IP booter and stresser