مگ ویتمن و انتخابات آمریکا و ماجرای چهاردهمین کلید

حدود دو هفته قبل، در مورد چهاردهمین کلید در انتخابات آمریکا نوشتم و توضیح دادم که با وجودی که تلویحاً قدرت و شرایط برابر ترامپ و کلینتون پذیرفته شده و نظرسنجی‌ها و تحلیل‌ها هم از ظهور ترامپ (به استناد استدلال‌های متعدد و متفاوت) دفاع می‌کنند، دنیای تکنولوژی به عنوان کلید چهاردهم می‌تواند نتیجه را به ضرر ترامپ و به نفع کلینتون تغییر دهد.

اگر چه حدس و تحلیل من، صرفاً بر استفاده از ابزارهای لایه‌ی دوم تکنولوژی بود (که اثر آنها توسط عموم ساکنان فضای دیجیتال، قابل درک و تحلیل نیست)، اما ظاهراً تکنولوژیست‌ها حاضر نیستند آینده‌ی خود را بر سر ژست‌های بی‌طرفانه تباه کنند.

مگ ویتمن، مدیر عامل HP که در سا ل ۲۰۱۰ برای اینکه نامزد جمهوری‌خواهان به فرمانداری کالیفرنیا برسد، ۱۴۴ میلیون دلار از پول شخصی خود را به کمپین او اختصاص داده بود، ساعاتی پیش اعلام کرد که مواضع ترامپ قابل تحمل نیست و با وجودی که او به صورت سنتی از جمهوریخواهان حمایت می‌کرده است،‌ این بار به کلینتون کمک مالی خواهد کرد.

او صریحاً اعلام کرد که با دوستان خود و مدیران دیگر هم صحبت می‌کند تا از کلینتون حمایت کنند.

مگ ویتمن توضیح داده که مذاکره مجدد توافق‌های تجارت آزاد با چین – که ترامپ آن را مطرح کرده – برای اقتصاد دنیای تکنولوژی خطرناک و غیرقابل تحمل است.رادیو مـذاکـره کارگاه افزایش عزت نفس کارآفرینی
مـذاکره تجاری یادگیری زبان انگلیسـی دوره MBA
روانشناسی پول کارگاه مهارت کار تیمی مدل ذهنی
استراتژی محتوا افعال پرکاربرد انگلیسی زبان بدن
+150
  


پاسخ دهید (مختص دوستان متممی با بیش از 150 امتیاز)

لینک دریافت کد فعال

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *